ده نکته مهم در وبلاگ نویسی
131 بازدید
تاریخ ارائه : 9/5/2012 5:29:00 PM
موضوع: ارتباطات

ده نکته مهم در وبلاگ نویسی

http://up.vatandownload.com/images/0q8tezuc1h8pcvib5u4z.png

1- حتما یک نام مناسب برای وبلاگتان انتخاب کنید . سعی کنید نامی که انتخاب می کنید با محتوای وبلاگتان همخوانی داشته باشد. از انتخاب نام های کلیشه ای  پرهیز کنید . انتخاب نام مناسب و هوشمندانه می تواند عامل مهمی در بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان وبلاگ شما باشد.

2- حتماً خودتان را در قسمت درباره وبلاگ معرفی کنید یا اینکه دلیل راه اندازی وبلاگتان را بازگو کنید.

 3-در انتخاب قالب مناسب دقت کنید . سایتهای زیادی هستند که قالب های زیبا و مناسبی را در اختیار کاربران و وبلاگ نویسان قرار می دهند . از انتخاب قالب هایی که زمینه مشکی دارند پرهیز کنید جون خواندن مطالب بر روی زمینه مشکی چشم را با دشواری مواجه می کند.

4- فراموش نکنید برای مطالبی که در وبلاگ خود می گذارید حتماْ یک عنوان مناسب انتخاب کنید.

 5-اگر مطلبی که در وبلاگ می گذارید طولانی می باشد ، پاراگراف اول را گذاشته و بقیه را در ادامه مطلب درج کنید . این امر باعث زیبا شدن وبلاگ شما می شود.

6- سعی کنید مطالب وبلاگتان فقط کپی مطالب دیگران نباشد بلکه حتما خودتان هم در مورد موضوعات مختلف بنویسید و نظر بدهید . زیرا اینجا بهتر ین فرصت برای نوشتن و خوانده شدن است.

7- دوستانتان را در فضای اینترنت پیدا کنید و آدرس آنها را به وبلاگ خود لینک کنید. و سعی کنید که هر چند وقت یک بار به آنها سر بزنید و برایشان نظر بگذارید.

8- سعی کنید سایتهای مفیدی که در رابطه با  علاقه و کارتان می باشد پیدا کرده و آدرس آنها را به وبلاگتان لینک کنید این کار باعث می شود تا آرشیوی از آدرس های خوب و مفید مانند یک کتابخانه در وبلاگتان داشته باشید و هر وقت، وقت و حوصله داشتید به این لینک های در دسترس  سرکشی کنید و اطلاعات خود را بروز کنید .

9- مطالبی را که از جاههای مختلف می گیرید و در وبلا گ خود کپی می کنید .حتما ،حتما منبع و ماخذ مطلب را ذکر کنید .

10-واقعیت این است در فضای اینترنت حوصله آدم ها برای خواندن مطالب طولانی کم می باشد و به همین خاطر مطالب کوتاه بیشتر خوانده می شوند.